Sakal Balsamı - Cypress Vetyver
Sakal Balsamı - Cypress Vetyver
Sakal Balsamı - Cypress Vetyver
Bakım Ürünleri400732Sakal Balsamı - Cypress Vetyver
Bakım Ürünleri400732Sakal Balsamı - Cypress Vetyver

Sakal Balsamı - Cypress Vetyver (400732)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
₺14,74 'den başlayan taksitlerle

Tıraş Sonrası Balsam- Cypress Vetyver Özlü ( 100 ml )

 

* Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

ADET :
Sakalı uzarken yumuşatır ve yatıştırır.  Özellikle ilk haftalardaki sakal uzatmalarını rahatlatmak için formül edilmiş bir balsam. Avucunuz içine yeterli miktarda dökün, sakalınıza ve bıyığınıza masaj yaparak yedirin.

Ahenkli selvi ve tütsünün notalarını içerir.

Paraban, Silikon,  Mineral yağ, SLS, Yapay renklendirici içermez.

  

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso' nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.