3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik 

 

3D Secure online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. 

Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ''Verified by Visa'', MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise ''SecureCode'' isimleri verilmektedir.

CoolMenClub.com' dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın ait olduğu banka sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Gizlilik

  

CoolMenClub.com sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-mail vb) talep ediyoruz. CoolMenClub sisteminde toplanan bu bilgileri kampanya ve promosyon faaliyetlerimiz için sadece CoolMenClub bünyesinde kullanmaktayız. Bunun dışında CoolMenClub, tarafınızdan site kayıt formuna yazılmış olan veya daha sonra tarafınızca güncellenen adres, e-mail, telefon numaraları, diğer iletişim bilgileri üzerinden, e-mail, SMS, telefon görüşmesi, ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla tarafınıza ulaşma hakkı bulunmaktadır. Tarafınızca işbu gizlilik bildirgesini ve üyelik sözleşmesini kabul etmekle aksine yazılı bir bildiriminiz olmadığı müddetçe CoolMenClub'ın tarafınıza yönelik yukarıdaki belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz. CoolMenClub siparişlerin tarafınıza hızlı ve ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini temin etmek için, teslimat çözüm ortağı Kargo firması ile adres ve iletişim bilgilerinizi, sizlerin adına bu hizmeti ilgili kargo firmasından alması sebebi ile paylaşacaktır. 

 

Üyelik formlarında bulunan bilgileriniz, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, yukarıda belirtilen durumlar haricinde üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve de satılmamaktadır. 

 

CoolMenClub.com site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareketi ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatiksel veriler, CoolMenClub.com müşterilerine daha özel ve keyifli alışveriş deneyimi sunmak amacıyla CoolMenClub iş ortakları ile paylaşılabilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR