Sakal Balsamı - Okaliptus
400733Sakal Balsamı - Okaliptus
Bakım Ürünleri400733Sakal Balsamı - Okaliptus
Bakım Ürünleri400733Sakal Balsamı - Okaliptus

Sakal Balsamı - Okaliptus (400733)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
₺14,74 'den başlayan taksitlerle

Tıraş Sonrası Balsam - Okaliptus Özlü ( 100 ml )

 

* Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

ADET :
İtalyan Proraso'nun en yeni formülü olan Proraso Okaliptüslü Balsam, sakalı daha uzarken yumuşatır, kabarmasını önler ve yatıştırır. Özellikle ilk haftalardaki sakal uzatmalarını rahatlatmak için formüle edilmiştir. Doğal okaliptüs, bergamot ve biberiye yağları ile uzun süre canlılık ve ferahlık sağlar.

Paraban, Silikon,  Mineral yağ, SLS, Yapay renklendirici içermez.

  

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso' nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.