Proraso Tıraş Sabunu - Yeşil Çay
Proraso Tıraş Sabunu - Yeşil Çay
Proraso Tıraş Sabunu - Yeşil Çay

Proraso Tıraş Sabunu - Yeşil Çay (400621)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
₺11,34 'den başlayan taksitlerle

Proraso Tıraş Sabunu - Yeşil Çay ve Yulaf Özlü ( 150 ml )

 

* Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

ADET :
Sıcak üretim ile yapılmakta olan Tıraş sabunu olgunlaşması için 10  gün küçük partiler halinde ısısı ayarlanmış olan bir odada bekleniyor. Zaman içerisinde nem buharlaşıyor, ürün daha katı ve yoğun bir kıvama geliyor. Yeşil Çay Hassas ciltler için. Yanma ve kızarıklık önleyici. Cildi tıraş öncesi ve sonrası yumuşatır ve korur.

Kullanım; Tıraş fırçasını ıslatın ve dairesel hareketlerle sabunun üstüne sürün. Yumuşak ve yeterince köpük oluştuktan sonra sakalın üstüne sürün ve tıraşa başlayın. İtalyan berberlerin üç kuşaktır tercihi.
YEŞİL ÇAY: Natural bir antioxidandır, polyphenols ve mineral açısından çok zengindir.
YULAF ÖZLÜ: Cildi nemlendirir, yumuşatır ve pH dengesini bozmaz. 
Hassas ciltlere uygun 
Paraben, Silikon,  Mineral yağ, SLS, Yapay renklendirici içermez. 

  

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso' nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.