Proraso Tıraş Sabunu - Okaliptüs
Proraso Tıraş Sabunu - Okaliptüs
Proraso Tıraş Sabunu - Okaliptüs

Proraso Tıraş Sabunu - Okaliptüs (400620)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
₺11,34 'den başlayan taksitlerle

Proraso Tıraş Sabunu - Okaliptüs Yağı ve Mentollü ( 150 ml )

 

* Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

ADET :
Sıcak üretim ile yapılmakta olan Tıraş sabunu  olgunlaşması için 10  gün küçük partiler halinde ısısı ayarlanmış olan bir odada bekleniyor. Zaman içerisinde nem buharlaşıyor , ürün daha katı  ve yoğun  bir kıvama geliyor. Proraso Tıraş fırçası yardımıyla zengin ve yumuşak bir  köpük oluşuyor. Proraso günlük tıraşı nazikçe keyifli bir ritüel haline dönüştürür.
Bütün cilt tipler için uygun.

Kullanım; Tıraş fırçasını ıslatın ve dairesel hareketlerle sabunun üstüne sürün. Yumuşak ve yeterince köpük oluştuktan sonra sakalın üstüne sürün ve tıraşa başlayın. İtalyan berberlerin üç kuşaktır tercihi.
OKALİPTÜS YAĞI: Canlandırır, iyileştirir 
MENTOL: Serinletir ve canlandırır 
Tüm sakal ve cilt için.
Paraben, Silikon,  Mineral yağ, SLS, Yapay renklendirici içermez. 

  

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso'nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.