Proraso Sakal Şampuanı - Okaliptus
Bakım Ürünleri400753Proraso Sakal Şampuanı - Okaliptus
Bakım Ürünleri400753Proraso Sakal Şampuanı - Okaliptus

Proraso Sakal Şampuanı - Okaliptus (400753)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
₺14,74 'den başlayan taksitlerle

Proraso Sakal Şampuanı - Okaliptus - 200 ml

 

* Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

ADET :

Proraso Sakal Şampuanı - Okaliptus - 200 ml

Bu hassas ama etkili temizleyici şampuanı hem sakal hem cildiniz için kullanabilirsiniz. Az köpüren formül ile sakalı temizlemeye, yumuşatmaya ve şekillendirmeye yardımcı olur. Doğal Okaliptus Bergamot ve Biberiye yağları ile uzun süre canlılık ve ferahlık sağlar. 
 
Kullanım şekli: Sakalınızı ılık su ile ile ıslatın ve Proraso sakal yıkama şampuanını sakalınıza iyice masaj yaparak uygulayın. Daha sonra iyice durulayın. Haftada 2 gün veya isteğe göre her gün kullanılabilir.  

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso' nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.