Proraso Sakal Bakım Yağı - Okaliptus
400740Proraso Sakal Bakım Yağı - Okaliptus
Bakım Ürünleri400743Proraso Sakal Bakım Yağı - Okaliptus

Proraso Sakal Bakım Yağı - Okaliptus (400743)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
₺14,74 'den başlayan taksitlerle

Proraso Sakal Bakım Yağı - Okaliptus - Bergamot - Biberiye

 

* Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

ADET :
Proraso Okaliptüs Sakal Bakım Yağı, uzun sakallarınızı yumuşatır, kolayca şekil almasına yardımcı olur. Sakallarınızı korurken cildinizi de nazikçe nemlendirir. Özellikle uzun sakallarda çok etkilidir. Doğal okaliptüs, bergamot ve biberiye yağları ile uzun süre  canlılık ve ferahlık sağlar.
Uzun sakalları korur, yumuşatır ve kuru olmasını engeller.
Özellikle daha uzun sakallar için formül edilmiştir. Avuç içine sakalınıza yetecek kadar dökün ve sakal köklerinden başlayarak masaj yaparak yedirin.  
Paraben, Silikon,  Mineral yağ, SLS, Yapay renklendirici içermez. 

 

 

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso' nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.