Bakım Ürünleri400486Proraso Duo Hediye Seti, Hassas, Balsamlı
Bakım Ürünleri400486Proraso Duo Hediye Seti, Hassas, Balsamlı
Bakım Ürünleri400486Proraso Duo Hediye Seti, Hassas, Balsamlı
Bakım Ürünleri400486Proraso Duo Hediye Seti, Hassas, Balsamlı

Proraso Duo Hediye Seti, Hassas, Balsamlı (400486)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺289,00(KDV Dahil)
₺36,82 'den başlayan taksitlerle

Proraso Duo Hediye Seti, Hassas, Balsamlı

 

ADET :

Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş ürünlerle donatılmış bu set, tıraşınızı baştan sona keyife dönüştürecektir. 

Yeşil çayın antioksidan etkisiyle yulaf özlerinin koruyucu ve nemlendirici etkisi ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tek kelime ile 'mükemmel' bir hediye seti olacağına eminiz...

Proraso Duo Hediye Setinin içerisinde bulunan ürünler:

  • *Proraso Tıraş Kremi                 - Yeşil Çay ve Yulaf Özlü
  • *Proraso Tıraş Sonrası Balsamı - Yeşil Çay ve Yulaf Özlü

 

Proraso ürünlerinin formülleri, minimum %80 doğal içeriklerden oluşmaktadır. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici ya da koruyucular içermemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

 

İtalya'da geliştirilmiş ve üretilmiştir.

 

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso' nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.