Bakım ÜrünleriMarten41GRNOM Tıraş Fırçası - Marten41GR
Bakım ÜrünleriMarten41GRNOM Tıraş Fırçası - Marten41GR
Bakım ÜrünleriMarten41GRNOM Tıraş Fırçası - Marten41GR
Bakım ÜrünleriMarten41GRNOM Tıraş Fırçası - Marten41GR

NOM Tıraş Fırçası - Marten41GR (Marten41GR)

Marka : Nom
Fiyat : ₺233,00(KDV Dahil)
₺29,68 'den başlayan taksitlerle

Nom Tıraş Fırçası - Domuz Kılı - Siyah Gri Plastik

 

 

 

 

ADET :
 • MARTEN serinin keskin, renkli üyesi. Zarif bir ışıltı ile ekstra dayanıklı plastikten yapılmış bu formu iki renk birleştirir. Onun özel özelliği tıraş fırçasının altındaki karakteristik siyah şerittir.

  Materyal: Yüksek kaliteli plastik

  Düğüm çapı: 21 mm

  Uygun fiyata, zevkli tasarım – NOM tıraş fırçaları şüphesiz banyonuzda yerini alacak. Bu göz alıcı tasarıma sahip zevkli fırçalar, size bir servete mal olmaz üstelik uzun ömürlüdürler. Yüksek kaliteli plastikler ve Avrupa’nın en kaliteli ahşapları, en sevdiğiniz renkler ile birleştirildi. Bu havalı parçalar, sadece en verimli teknoloji kullanılarak Almanya’da üretiliyor. Stockholm’den St. Louis’e kadar en zarif beyefendiler için üretilen NOM tıraş fırçaları, banyoların yeni gözdesi olacak…

  Doğal domuz kılı

  Güçlü bir masaj etkisinden hoşlanan ıslak tıraşçıların tercih ettiği domuz kılından üretilmiş tıraş fırçasıdır. Kıllar fırça sapına yüksek endüstriyel standartlarda monte edilir. Domuz kılı tıraş fırçaları, zahmetsiz bakımı ve dayanıklılığı ile bilinir. Uygun fiyatlı olmaları nedeniyle özellikle berberlerde kullanılan en yaygın tıraş fırçasıdır.

  TIRAŞ FIRÇASI NASIL KULLANILIR?

  Tıraş fırçanızı ılık su dolu bir kabın içinde 1-2 dakika bekleterek yumuşatın. Ilık suyun altında tutarak da bu işi yapabilirsiniz. Islak fırçayı, suyunu silkelemeden, tıraş kasesinin içine koyduğunuz sabun/kremin üzerinde dairesel hareketlerle gezdirerek köpürtmeye başlayın. Orta veya hafif kuvvetle yapacağınız bu işlem, tıraş fırçasına sabun/krem yükleyecektir. Bu işleme kıvamlı ve zengin bir köpük elde edene kadar yaklaşık 1-2 dakika devam edin. Yükleme işlemi esnasında ara ara tıraş fırçanızı kaldırarak, tıraş kasenizin duvarlarında çevirebilirsiniz.

  Fırça kıllarını gözlemlediğinizde birbiriyle birleşiyorsa, bu yükleme işleminizin başarılı olduğu anlamına gelir. Yükleme işlemi sırasında kıvamı ayarlamak için azar azar su ekleyebilirsiniz.

  Köpük yüzde değil tasta köpürtülmelidir. Yüzde köpürtme hassas ciltlerde rahatsızlığa neden olabilir. 

  İdeal bir tıraş köpüğü, baloncuk şeklinde tanecikler içermemelidir. Bu içeriğinde ihtiyacından fazla su olduğu anlamına gelir. Fırçayla köpüğü aldığınızda köpük akmıyorsa, ideal tıraş köpüğünü elde ettiğinizi anlayabilirsiniz. Her kullanımdan sonra tıraş fırçanızı iyice durulamalısınız. Kıl diplerinde sabun ya da krem kalıntısı kalan tıraş fırçalarının kıllarında dökülme ve deformasyon meydana gelir. Her tıraş fırçası iyice durulandıktan sonra standına asılarak kurumaya bırakılmalıdır.

 • NOM TIRAŞ FIRÇASI

 • Geleneksel ıslak tıraşta profesyonel tıraş ekipmanları üreten Mühle’den müşterilerini memnun edecek bir diğer ürün hizmeti daha… Nom serisi, Nom tıraş fırçası ile Mühle’nin özel üretimi ıslak tıraş ekipmanlarını içeriyor. Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde en çok satın alınan tıraş ürünleri markalarından biri olan Mühle, geleneklerinden aldığı bakış açısını ve deneyimini, daha modern tarza sahip tıraş ekipmanları isteyenlerin beğenisine sunuyor.

  Bilindiği üzere bir erkeğin kişisel bakımında en önemli uygulamalardan biri de sakal tıraşıdır. Sakal tıraşının kusursuz olması, hem erkeksiliği ön plana çıkaran ve sizi çekici kılan bir unsurken aynı zamanda çevrenize ne kadar kişisel bakımınıza önem verdiğinizin de bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla sakal tıraşında muazzam sonuçları elde etmek her erkeğin hayali olmaktadır. Islak tıraşın sağladığı avantajları erken fark eden erkekler, modern tıraş yöntemlerinden vazgeçerek tekrardan yüzyıllar boyunca erkeklerin kullandığı en etkili yöntemlere yani geleneksel ıslak tıraşa dönmektedir.

  Geleneksel ıslak tıraş, profesyonel ekipmanlar ile doğru bir şekilde uygulandığı takdirde size hem kusursuz bir görünüm elde etmeyi sağlarken hem de cilt sağlığınızı korumada önemli bir rol üstlenmektedir. Bununla birlikte günlük hayatın rutin işlerinden biri haline gelen sakal tıraşını acılı, can sıkıcı ve sancılı bir iş olmaktan çıkarıp büyük bir keyif ile tutku haline getirmektedir. Islak tıraş yöntemlerinde de tıraşa elinizin yatkın olması kadar, belki de daha fazla, sizin için doğru ve profesyonel tıraş ekipmanları kullanmanız gerekmektedir.

  İşte bu farkındalığa erişmeyi başarmış olan erkekler, kendileri için en doğru çözümleri üreten Mühle’nin ürünlerinden vazgeçememekteler. Nitekim Mühle, kurulduğu günden bu yana Avrupa başta olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki erkeklere muazzam bir ıslak tıraş deneyimi sunmak için ürünlerini geliştirmeyi sürdürmektedir. Bununla birlikte erkeklerin sakal tıraşından önce, tıraş sırasında ve sonrasında neler beklediklerini, talep ve isteklerini çok iyi araştıran Mühle başarısını söz konusu talep ve isteklere karşılık veren geleneksel tıraş ekipmanları sunmasına borçludur.

  İşte onlardan biri olan Mühle’nin fabrikasında üretilen, alt bir markası olarak uygun fiyatlarıyla müşterilere sunulan Nom tıraş fırçası, özellikle geleneksel tıraş yöntemlerine yeni başlayan erkeklerin sık tercih ettiği ürünlerden biri olarak öne çıkmaktadır..