S 091 M 108Mühle Tıraş Seti
S 091 M 108Mühle Tıraş Seti
Bakım ÜrünleriS 091 M 108Mühle Tıraş Seti

Mühle Tıraş Seti (S 091 M 108)

Marka : Mühle
Fiyat : ₺1.888,00(KDV Dahil)
₺240,53 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

 

MÜHLE Tıraş Seti, Boz porsuk fırça, Kapalı taraklı Jiletli tıraş makinesi 

ADET :

 

 

 

 

Mühle Tıraş Seti, Boz porsuk fırça 

Jiletli tıraş bıçağı, kapalı taraklı, tutacak yeri üst kalite reçine-kaplumbağa kabuğu

Tıraş fırçası kıl tipi: Boz porsuk

Tıraş fırçası düğüm çapı: 21 mm

Tıraş seti materyal: metal-krom kaplama 

Jiletli tıraş makinesi: kapalı taraklı

 

Klasik Tıraş Bıçağı, Kapalı Dişli

Kapalı taraklı yapısı ile klasik tırabıçaı (jiletli tıramakinası da denebilir) size nazik bir tırateknii salar. Deitirilebilir balıklı özellii ile klasik tırabıçaklarımız, elegant dizaynı ve hassas mekanik yapısı sayesinde oldukça etkileyicidir. Aynı zamanda bu bıçaklarla istediiniz ekilde favorilerinizi ya da sakal hatlarınızı

 

düzeltebilirsiniz. Mühle'nin kapalı taraklı tırabıçaı dier jiletli tıramakinaları ile kıyaslanacak olursa, orta-yumuak sınıfındadır. Geleneksel tıraa yeni balayanlar için tavsiye edilir. Belirli bir süre el alıkanlıının kazanılmasının ardından ise, kullanıcılar daha agresif ve yakın bir tıraistediklerinde, onlara dünyanın en agresif bıçaı konumunda olan Mühle'nin açık taraklı klasik tırabıçakları tavsiye edilir. 

Saf porsuk

Saf porsuk doal kıl tipleri arasında yaygın kullanılan temel kalite özelliklerine sahiptir. Malzeme nispeten koyu rengiyle dierlerinden ayırt edilebilir. Tek tek incelendiinde kıllar biraz kalındır ancak yine de yumuaktır ve doal kıllarla kıyaslandıında çok daha esnektir. Bu kalite biraz daha güçlü bir masaj etkisi salayan, porsuk tıraş fırçası almak isteyenler için tavsiye edilir.

Üst Kalite Reçine - Kaplumbağa Kabuğu

Yüksek kalitede reçine, yüzeyi ayrı ayrı ilenen ve rane edilen özel bir materyaldir. Bu materyal, birçok çekici renklerde modern ve klasik tasarımlara geniş bir yelpazede imkan tanır. Balarken, fırçalara ve tıraş bıçaklarına katı çubuklardan estetik ekilleri verilir. Ardından her bir çalıma parçası yüzeyinin özel parlaklıını kazanması için, bir kaç defa cilalama ilemi gerçekletirilir. Bu ilem modellere hoş bir his kazandırır ve uzun yıllar onların güzelliini korur. Krom elementi olmasaydı, dünya parıltısından çokey kaybederdi! Islak tıraş için uygulanan krom kaplama, ürünlerin niteliklerini en iyi ekilde açıa çıkarmasını salar: Materyal, aınmaya dayanıklılık, uzun ömür, lüks ve çekici bir parlaklık kazanır.

 

 

  


 

Mühle Hakkında

Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 

Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 

Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.