Eau de Cologne - Wood & Spice
Eau de Cologne - Wood & Spice
Eau de Cologne - Wood & Spice

Eau de Cologne - Wood & Spice (400770)

Marka : Proraso
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)
₺20,94 'den başlayan taksitlerle

Eau de Cologne - Wood & Spice ( 100 ml )

* Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. 

ADET :
Proraso Wood & Spice Kolonya, tüm dünyaca tanınan İtalyan Proraso firmasının özel olarak tasarladığı yeni EdC serisi ürünüdür. Adına kolonya denilse de bu ürün kolonyanın çok ötesinde, parfüme daha yakın bir üründür. Maskülen sedir ağacı, Akdeniz narenciye ve hafif amber dokunuşlu baharat kokusu gün boyu teninizde hoş ve taze bir duygu bırakacak.  

  

Marka Hakkında 

1908'de Ludovice Martelli tarafından kurulan Proraso' nun tıraş ürünleri hala bugün Floransa'da 3.kuşak Martelli ailesi tarafında aynı titizlikle ve geleneksel çalışma ile devam etmektedir. Neredeyse yüz yıldır var olan marka, 3 nesildir tıraş sanatını günlük keyifli bir rutine çevirerek kendisini de İtalyan tarihinin bir parçası haline getirmiş. Proraso için tıraş bir sanattır, her erkek için tıraş keyifli ve günlük bakım haline gelmeli. 

O gün de bugün olduğu gibi müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en yakın tıraş deneyimini yaşatmaya çalışmış ve bunun meyvelerini kısa sürede almış. Proraso ürünleri o günlerden bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak geleneksel metotlara bağlı kalarak özenle üretilmekte.