Sakal Yağı – Sandal ağacı
Sakal Yağı – Sandal ağacı

Sakal Yağı – Sandal ağacı (BO30SAN)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺115,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺80,50(KDV Dahil)
₺10,26 'den başlayan taksitlerle

The Bearded Man Company 30 ml Sakal Yaı – Sandal aacı 

ADET :

The Bearded Man Company 30 ml Sakal Yaı – Sandal aacı 

Bearded Man sakal yaı, çok amaçlıdır ve adeta bir mucize içisidir. Her bir ie; doal ve esanslı yalar gibi zarif maddeler içerir, yalı hissi vermez ve üpheli kimyasallar içermez.

Fındık ve buday yalarının yumuatıcı etkisiyle sakalınız beslenir ve pürüzsüz salıklı bir görünüme kavuur. Bu youn nem verme gücüne sahip sakal bakım ürünü, sakalla ilgili yorgun görünümü azaltır, sakallarınızın temiz ve salıklı bir ekilde uzamasını salar. Sakal yaından optimum verim alınabilmesi için, ürünün günlük kullanımı

tavsiye edilir.

Bu sakal bakım yaıyla ilgili en sevdiimiz ey, ürünün kullanımının kolay ve sonuçlarının aırtıcı ekilde harika olmasıdır. Pratik kullanımı sayesinde gününüze büyük bir fark katar.

% 100 Doal, Yüksek Performanslı
Hızlı emilir, ultra haf ve ya
sız formdadır.
htiyacınız olan tek ey birkaç damla! Avuç içine aldıınız birkaç damlayı iki elinizle daıtarak cildinize ve sakalınıza hafçe masaj yapın.
Sakallarınıza kolayca yayılır ve pomad kullanımına gerek kalmadan do
al ekilde yumuatır.

%100 Doal ve esans karıımlarını içerir.  

 

 

 

 

 

The Bearded Man Company İngiltere'nin Kent şehrinin güzel tepelerindeki küçük bir aile işletmesidir. Tüm ürünlerde doğal içeriklere yer vermeyi kendine ilke edinen The Bearded Man Co ürünleri asla hayvanlarda test edilmez.

Doğal içerikleri, pH dengeleri ve premium kombinlerle tüm ürünleri sakal ve bıyıklarınızı besler, iyileştirir ve şekilli görünmesine katkıda bulunur.

Yıllarca küçük çapta güzellik ürünleri üretip geliştiriyoruz. Ürettiğimiz sakal bakım ürünleri ile ilgili en sevdiğimiz şey, uygulamalarının kolay, sonuçlarının ise muhteşem olmasıdır. Gününüze böylesine büyük bir fark yaratacak kadar basit bir şey ile sıklıkla karşılaşmazsınız. Sadece en kaliteli doğal malzemeleri kullanıyoruz ve mümkün olan en taze ürünü sağlamak için envanterimizi düşük tutuyoruz.


Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.