Klasik Tıraş Bıçağı
Klasik Tıraş Bıçağı

Klasik Tıraş Bıçağı (R 870 SR)

Marka : Mühle
Fiyat : ₺766,00(KDV Dahil)
₺97,59 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜHLE klasik tırabıçaı, tutacak yeri zeytin aacı 

ADET :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materyal: Zeytin ağacı
Traş Sistemi: Klasik tıraş bıçağı, kapalı dişli

KOSMO

Genivizyonla yeni dünyalar ve yeni keier için orada, burada, her yerde: KOSMO serisi! Çadave elegant tasarımıyla birlikte "kozmopolit yaklaım" bu serinin gelitirilmesinde rol model olmutur. Serinin kendine has tarzı ve görünümü, yüksek kalitede reçine ya da boynuz rengi gibi kendine özgü özenle seçilen malzemelerle elde edildi. Doal malzeme olarak, sıcak bir etki için zeytin aacı, buna kontrast olarak da koyu renkli bataklık meesi seçildi. Her bir ürün için yaı yaklaık 3000 yıl kadar olan aaç gövdelerinden alınan parçalar kullanıldı. Sapın yüzey görünümüne daha da vurgu yapmak için, sade bir tasarımla yüksek kalitede krom eklemeleri yapıldı. Tıpkı dier bir çok serimiz gibi, KOSMO serimiz de farklı kıl seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır: boz porsuk, ince porsuk ve vegan "Silvertip Fibre". Ayrıca fırça balıkları kolaylıkla çıkarılıp deitirilebilir. Bu seriye ait tırafırçalarının düüm çapı 21 mm'dir.

Zeytin aacı

Antik çalardan beri zeytin aacı, sıcak rengiyle ve sıradıı karakteristik özellikleriyle her zaman deerini korumutur. Genellikle akdeniz bölgesinde yetien bu aaç türü, yüzyıllar boyunca sanatsal objeler ya da dayanıklı ürünler yapmak için kullanılmaktadır. Kullandıımız zeytin aaçlarının ekil verilmeden önce dikkatli ekilde aylar boyunca kurutulması gerekmektedir. Daha sonra yüzeyler özel yalar ile mühürlenir ve cilalanarak yumuak bir doku kazanır. Bu ilemden sonra ahabın özellikle zarif, bal rengi granüllü dokusu ortaya çıkar. Krom olmadan dünya parıltısından çok ey kaybederdi! Islak tıraiçin uygulanan krom kaplama, ürünlerin niteliklerini en iyi ekilde açıa çıkarmasını salar: Materyal, aınmaya dayanıklılık, uzun ömür, lüks ve çekici bir parlaklık kazanır.

Klasik TıraBıçaı, Kapalı Dili

Kapalı taraklı yapısı ile klasik tırabıçaı (jiletli tıramakinası da denebilir) size nazik bir tırateknii salar. Deitirilebilir balıklı özellii ile klasik tırabıçaklarımız, elegant dizaynı ve hassas mekanik yapısı sayesinde oldukça etkileyicidir. Emin eller rehberliinde mükemmel sonuç verir. Aynı zamanda bu bıçaklarla istediiniz ekilde favorilerinizi ya da sakal hatlarınızı düzeltebilirsiniz. Mühle'nin kapalı taraklı tırabıçaı dier jiletli tıramakinaları ile kıyaslanacak olursa, orta-yumuak sınıfındadır. Geleneksel tıraa yeni balayanlar için tavsiye edilir. Belirli bir süre el alıkanlıının kazanılmasının ardından ise, kullanıcılar daha agresif ve yakın bir tıraistediklerinde, onlara dünyanın en agresif bıçaı konumunda olan Mühle'nin açık taraklı klasik tırabıçakları tavsiye edilir. 

 
 
 
 

  


 

Mühle Hakkında

Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 

Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 

Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.