Klasik Tıraş Bıçağı
Klasik Tıraş Bıçağı
Klasik Tıraş Bıçağı
Klasik Tıraş Bıçağı
Bakım ÜrünleriR 106Klasik Tıraş Bıçağı

Klasik Tıraş Bıçağı (R 106)

Marka : Mühle
Fiyat : ₺378,00(KDV Dahil)
₺48,16 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜHLE klasik tırabıçaı, kapalı dili, tutacak yeri üst kalite reçine-siyah 

ADET :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tıraş Sistemi: Klasik tıraş bıçağı, kapalı dişli

Materyal: Üst kalite reçine-siyah

Boyut: 41 mm x 94 mm
Ağırlık: 64 g

Bu tıraş bıçağı 3 parçadan oluşmaktadır.

 

TRADITIONAL

Tıraın en geleneksel (ve evet, belki de en güzel) hali, klasik tırabıçaı ile yapılan tıraritüelidir. Biraz pratik ve belli bir derecede beceriklilik gerektirmektedir. Buna ramen, birkaç (kuru halde) denemeden sonra bu ilemde ustalaan biri, gelecekte bir daha asla baka ekilde tıraolmak istemeyecektir. MÜHLE imalathanesi iki çeit klasik tırabıçaı sunmaktadır: Birisi, dorudan tırateknii gerektiren açık taraklı versiyon, dieri oldukça nazik ve kusursuz olan kapalı taraklı versiyondur. Muhteem seçim özgürlüü: Bu ürünlerin sapları, incelikle ilenmiburma çizgili yapısıyla krom kaplama metal, siyah, birinci sınıf reçine ve kaplumbaa kabuu imitasyonu seçenekleriyle mevcuttur. Fırçaları, boz porsuk kılı ve Silvertip Fibre® ile uyumlu olduu gibi, üç zarif tutacak modeli de seti tamamlar. En sonunda, sizce de belki hepsinin en iyisi mi? Ayrıca klasik tırabıçakları ve fırçaları, ideal boyları sayesinde ideal seyahat arkadalarıdır.

Seriye ait tırarçaları 21 mm düüm çapına sahiptir.

Üst Kalite Reçine - Siyah

Yüksek kalitede reçine, yüzeyi ayrı ayrı ilenen ve rane edilen özel bir materyaldir. Bu materyal, birçok çekici renklerde modern ve klasik tasarımlara genibir yelpazede imkan tanır. Balarken, fırçalara ve tırabıçaklarına katı çubuklardan estetik ekilleri verilir. Ardından her bir çalıma parçası yüzeyinin özel parlaklıını kazanması için, bir kaç defa cilalama ilemi gerçekletirilir. Bu ilem modellere hobir his kazandırır ve uzun yıllar onların güzelliini korur. Krom elementi olmasaydı, dünya parıltısından çok ey kaybederdi! Islak tıraiçin uygulanan krom kaplama, ürünlerin niteliklerini en iyi ekilde açıa çıkarmasını salar: Materyal, aınmaya dayanıklılık, uzun ömür, lüks ve çekici bir parlaklık kazanır. 

 
 
 
 

  


 

Mühle Hakkında

Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 

Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 

Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.