HJM Fırça Standı
HJM Fırça Standı

HJM Fırça Standı (RH 6)

Marka : Mühle
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)
₺3,82 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HJM tırafırçası standı, siyah

ADET :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HJM tırafırçası standı, siyah
Alaca
ınız stand ile seçtiiniz ürünlerin belirtilen kategorilerinin uyumlu olup olmadıını lütfen kontrol edin.

Bir tırafırçasının, kullanımdan sonra ucu aaıya doru sarkıtılarak kurumasına izin verilmelidir. Bunu yapmak, suyun sapta toplanmasını önler, böylece kıl deformasyonu önlenmiolur.

Bu model sapları 21 mm çapında olan tüm tırafırçaları ile uyumludur.


 

Mühle Hakkında

Mühle markasının sahibi ve kurucusu Hans-Jürgen Müller GmbH & Co şirketidir. 1945'ten bu yana faaliyette olan firma, şuanda Almanya'da üçüncü nesil aile tarafından yönetilmektedir. Eylemleri doğa ile yakınlık ve çok yüksek kalitede üretim arzusu ile şekillenmektedir. Uzman bilgi birikimi ve öncü ruhu ile, her işi ve her ürünü benzersiz bir kimlik taşımaktadır. 

Mühle, ürün çeşitliliği ve eksiksiz tasarımları ile dünyanın önde gelen yüksek kaliteli tıraş malzemelerini geliştirmektedir. Tasarım ve serilerindeki her model tek tek sanatsal el işçiliği ile yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler gerçekten değerli ve pahalıdır. Bu nedenle her işlem titizlikle uygulanmaktadır. 

Islak tıraş ön gereksinimlerini sağlamak için, sap malzemeleri de çok iyi gözlerle ve iyi dokunuşlarla işlenir. Ahşap yüzeylere ısıl işlemler ve yağlar uygulanarak kalıcı şekiller verilir. Krom ve sentetik reçine parçaları ile, parlatma işlemleri sonrası pırıl pırıl sonuçlara ulaşılır. Nihai ürünü oluşturmak için ayrı ayrı tüm parçalar el ile birleştirilir ve şanslı sahibine verilmeden önce son bir kez her parçası dikkatle incelenir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.