Bakım ÜrünleriBOMWOMOSSSakal Bakım Seti / Meşe Yosunu
Bakım ÜrünleriBOMWOMOSSSakal Bakım Seti / Meşe Yosunu

Sakal Bakım Seti / Meşe Yosunu (BOMWOMOSS)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺130,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺91,00(KDV Dahil)
₺11,59 'den başlayan taksitlerle

Bakım Seti: Sakal Yaı ve Sakal Bıyık Şekillendirici – Meşe Yosunu

ADET :

Sakal Yaı - 10 ml

Youn bakım, nemlendirici, pürüzsüz görünüm ve besleyicilik gibi özellikleriyle sakalınızı her açıdan önemser. Her bir ie; doal ve esanslı yalar gibi zarif maddeler içerir, yalı hissi vermez ve üpheli kimyasallar içermez.

Bu sakal bakım yaıyla ilgili en sevdiimiz ey, ürünün kullanımının kolay ve sonuçlarının aırtıcı ekilde harika olmasıdır. Pratik kullanımı sayesinde gününüze büyük bir fark katar.

Sakal Bıyık ekillendirici - 15 g

Mükemmel yaların ve balmumlarının mükemmel ekilde harmanlanmasıyla, inatçı ve ekil vermekte zorlanılan yüzdeki tüm saçlar için üretilmitir. ekillendirici ürünümüz, geleneksel tarim modern bir eilimle güncellenmesine dayanır.

Bu ürün sakal ve bıyıınıza sadece ekil vermez, aynı zamanda bakım niteliinde iyiletirici özelliine de sahiptir. Sakal ve bıyıklarınızı pürüzsüz hale getirir, sizin istediiniz ekilde görünmesini salar ve sizi çabasız ekilde “bakımlı-modern beyefendi” sınıfına alır. Bu ürün sakal bıyık bakımında kullanılan temel ürünlerin harika bir kombinidir.

Kullandıktan sonra, çözümü konusunda bilgi sahibi olmadıınız problemleriniz ortadan kalmaya baladıında, ne demek istediimizi anlayacaksınız. 

 

 

 

The Bearded Man Company İngiltere'nin Kent şehrinin güzel tepelerindeki küçük bir aile işletmesidir. Tüm ürünlerde doğal içeriklere yer vermeyi kendine ilke edinen The Bearded Man Co ürünleri asla hayvanlarda test edilmez.

Doğal içerikleri, pH dengeleri ve premium kombinlerle tüm ürünleri sakal ve bıyıklarınızı besler, iyileştirir ve şekilli görünmesine katkıda bulunur.

Yıllarca küçük çapta güzellik ürünleri üretip geliştiriyoruz. Ürettiğimiz sakal bakım ürünleri ile ilgili en sevdiğimiz şey, uygulamalarının kolay, sonuçlarının ise muhteşem olmasıdır. Gününüze böylesine büyük bir fark yaratacak kadar basit bir şey ile sıklıkla karşılaşmazsınız. Sadece en kaliteli doğal malzemeleri kullanıyoruz ve mümkün olan en taze ürünü sağlamak için envanterimizi düşük tutuyoruz.